Fleetové slevy

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Podporujeme využívání CNG pro fleetové flotily dodávkových vozidel fyzických i právnických osob. Zajišťujeme tak výhodnější podmínky pro ty, kteří se rozhodli šetřit životní prostředí i náklady na pohonné hmoty.

V síti Bonett EUROGAS CNG je možno pro takové fleetové parky získat zajímavé podpůrné slevy pro CNG dodávky.

Zákazníkům, provozujícím a pravidelně plnícím prostřednictvím Bonett EUROGAS CNG karty na konkrétní čerpací stanici v síti EUROGAS více dodávkových nebo osobních vozidel, může být poskytnuta zajímavá sleva (rabat) z aktuální stojanové ceny CNG.

Uvedená sleva (rabat) je součástí autonomní obchodní a prodejní politiky Bonett EUROGAS, jedná se o podpůrný program pro CNG fleety.

Na uvedenou slevu není právní nárok, poskytovatel si vyhrazuje právo ve vybraných případech slevu odmítnout poskytnout nebo zrušit.