Bonett investice

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Hledáme dopravce, kteří chtějí šetřit

Zajímají nás projekty v podobě CNG stanic pro fleetové zákazníky, dopravní podniky a autobusové společnosti, které umožní svým vybudováním významné úspory dopravcům.

Přijedeme se k Vám rádi podívat, probereme s Vámi Vaše budoucí plány, zainvestujeme novou stanici CNG a zajistíme její bezchybný provoz.

Přebíráme rizika a investici za Vás

Tím, že zainvestujeme, přebíráme za Vás současně i maximální dávku rizik, která jsou s otevřením nové stanice spojeny.

Uděláme to profesionálně, naší výhodou je, že likvidita stanice pro nás je daleko vyšší než může být pro kteréhokoliv našeho klienta, a že stanicím pro alternativní paliva rozumíme, protože je to náš core bussiness.

Využijte proto možnosti spolupracovat s námi v modelu outsourcingu - my zainvestujeme, provozujeme, neseme rizika, staráme se na své náklady o servis, vy plníte CNG/LPG/bio.CNG bez problémů ze spolehlivé technologie.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.