Investice Bonett

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Efektivní investiční řešení

Rozšiřujeme stabilně síť našich LPG stanic.

Naší výhodou je dostatečná kapitálová síla pro jakékoliv investice do LPG stanic, a skutečnost, že v LPG oblasti se pohybujeme 15 let na pozici leadera v technologiích.

Pronájem LPG stanic

Rádi vybudujeme a zafinancujeme LPG stanici i v areálu Vaší čerpací stanice PHM nebo Vašeho podniku.

Pro našeho partnera je pozitivní, že má profit z prodeje LPG, pro průmyslové podniky potom, že mohou v klidu a bezpečně plnit své vysokozdvižné vozíky.

A to vše bez nutnosti investovat a starat se o LPG technologii.

Máte li zájem o relevantního investora LPG stanice v zajímavém projektu, napište nám.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.