Investice Bonett

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Efektivní investiční řešení

Rozšiřujeme stabilně síť našich LPG stanic.

Naší výhodou je dostatečná kapitálová síla pro jakékoliv investice do LPG stanic, a skutečnost, že v LPG oblasti se pohybujeme 15 let na pozici leadera v technologiích.

Pronájem LPG stanic

Rádi vybudujeme a zafinancujeme LPG stanici i v areálu Vaší čerpací stanice PHM nebo Vašeho podniku.

Pro našeho partnera je pozitivní, že má profit z prodeje LPG, pro průmyslové podniky potom, že mohou v klidu a bezpečně plnit své vysokozdvižné vozíky.

A to vše bez nutnosti investovat a starat se o LPG technologii.

Máte li zájem o relevantního investora LPG stanice v zajímavém projektu, napište nám.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.