Pojištění

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Respektujeme rizika v rámci oboru

Pracujeme v oblasti instalací technologií pracujících s hořlavými plyny, a jsme si toho plně vědomi.

Nestavíme se k této skutečnosti jako obchodníci nebo jako překupníci technologií v podobě malé společnosti s ručením omezeným, která tu dnes je, a zítra nemusí být.

Na trhu působíme již 13 let, máme v úmyslu na něm udržet a zlepšovat svojí pozici v dalším dlouhodobém období.

Dostatečné pojistné krytí

Jsme tedy jako jeden z mála subjektů v oblasti instalací CNG či LPG technologií na českém a slovenském trhu skutečně ručit za v zásadě jakékoliv případné způsobené škody.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.