Reference

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Naším cílem je dodávat špičkové technologie s komplexními službami potřebnými pro provozování.

Stojíme dodavatelsky za největším CNG projektem v ČR pro 50 vozidel Mercedes Econic společnosti Pražské  služby, vybudovali jsme první pekařské CNG projekty v ČR, dodali jsme řadu prestižních CNG projektů pro významné autobusové dopravce v Jihlavě, Trnavě, Liberci, Banské Bystrici, Kladně, a dalších městech, budujeme špičkové stanice pro zkušebny a testování CNG motorů.

Vybudovali jsme více než 400 LPG stanic, více než 60% z nich poté v prostoru existujících stanic na benzín a naftu.

Velká většina projektů byla realizována pro velké společnosti požadující maximální dávku bezpečnosti, vysokou úroveň služeb a nadstandardní přistup i odbornou péči.

Jsme připraveni takové stanice vybudovat i pro Vás, a rádi Vás osobně přivítáme na našich referenčních projektech a představíme Vám jejich přednosti.

Více informací o našich referencích naleznete v následujících sekcích:

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.