Bonett EUROGAS

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

CNG je úsporné palivo již dnes

V současné době je rozhodující část dopravy závislá na ropě.

Vzdálenou budoucností po roce 2050 je nepochybně vodík i elektrovozidla.

Přestože nafta v současné době stojí 28korun, a za poslední 1,5 roku poklesla její cena o 5 korun, přičemž před uvedenou dobou její cena atakovala hranici 35-40 korun, je CNG i přes tento pokles stále výhodnější, a umožňuje ušetřit až 30% nákladů na dopravu.

Pro větší komfort plnění Bonett investuje na tomto vznikajícím trhu nové CNG stanic, aby umožnil zájemcům o levnější dopravu bez problému plnit jejich CNG vozidla.

Chcete šetřit? Máme řešení

Pokud máte zájem přestat jezdit na drahou naftu či benzín, kontaktujte nás, a my pro vás zainvestujeme a  vybudujeme novou dostatečně kapacitní stanici.