Bonett EUROGAS

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

CNG je úsporné palivo již dnes

V současné době je rozhodující část dopravy závislá na ropě.

Vzdálenou budoucností po roce 2050 je nepochybně vodík i elektrovozidla.

Přestože nafta v současné době stojí 28korun, a za poslední 1,5 roku poklesla její cena o 5 korun, přičemž před uvedenou dobou její cena atakovala hranici 35-40 korun, je CNG i přes tento pokles stále výhodnější, a umožňuje ušetřit až 30% nákladů na dopravu.

Pro větší komfort plnění Bonett investuje na tomto vznikajícím trhu nové CNG stanic, aby umožnil zájemcům o levnější dopravu bez problému plnit jejich CNG vozidla.

Chcete šetřit? Máme řešení

Pokud máte zájem přestat jezdit na drahou naftu či benzín, kontaktujte nás, a my pro vás zainvestujeme a  vybudujeme novou dostatečně kapacitní stanici.