Turndown 30%

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Automatický provoz

Celý systém upgradingu technologie a případné další komprese a distribuce biometanu je automatizován, a kontrolován pomocí průmyslových PLC jednotek na bázi systému Siemens Siematic.

Tento samomonitorující system je součástí dodávky na klíč.

Flexibilní turdown až na 30% kapacity

Dodávané technologie jsou vysoce modulární a flexibilní, s možností turndownu až na 30% kapacity.

Tím je zajištěna bezproblémová reakce a případné snížení kapacity v závislosti na změně dodávaného surového bioplynu.

Současně tato variabilita umožňuje reagovat i na případné zvýšení kapacity v návaznosti na případný upgrade a zvýšení kapacity bioplynové stanice.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.