Úvěr & leasing

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz vše

Leasing a úvěr

Získat leasing nebo úvěr na výstvabu nové CNG stanice není lehké.

Banky a leasingové společnosti berou tuto technologii jako poměrně nelikvidní, a mohou mít problém s jejím financováním.

Naše skupina vzhledem k dlouhodobé existenci a dobré bonitě Vám může pomoci s financováním.

Pro zákazníky standarně zajišťujeme leasingy a úvěry na LPG i CNG stanice.

Naší výhodou je, že jsme schopni zvýšit likviditu této komodity pro financující společnost, a současně jsme schopni její nákup dozajistit.

Vlastní investice Bonett

Jsme připraveni Vám zajistit financování nové CNG stanice.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.