Úvěr & leasing

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Leasing a úvěr

Získat leasing nebo úvěr na výstvabu nové CNG stanice není lehké.

Banky a leasingové společnosti berou tuto technologii jako poměrně nelikvidní, a mohou mít problém s jejím financováním.

Naše skupina vzhledem k dlouhodobé existenci a dobré bonitě Vám může pomoci s financováním.

Pro zákazníky standarně zajišťujeme leasingy a úvěry na LPG i CNG stanice.

Naší výhodou je, že jsme schopni zvýšit likviditu této komodity pro financující společnost, a současně jsme schopni její nákup dozajistit.

Vlastní investice Bonett

Jsme připraveni Vám zajistit financování nové CNG stanice.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.