Water Scrubbing

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz vše

Water scrubbing technologie

Odpadní bioplyn z anaerobního digestoru v RkPSA patentované technologii podstupuje ve velmi rychlých tlakových cyklech úpravu v podobě odsíření, odstranění vody (vysušení) a oxidu uhličitého.

Čistota produktu

Finálním produktem procesu úpravy surového bioplynu je biometan, který svým složením a obsahem metanu odpovídá kvalitě zemního plynu tak, jak je znám v distribuční síti, nebo kvalitě vyšší.

Watter Scrubbing technologie od Bonettu umožňuje čistotu výstupního produktu (product gas) až v podobě obsahu metanu 98+%.

Energetická náročnost

Obrovskou výhodou nabízené technologie vodní vypírky je velmi nízká energetická náročnost technologie úpravy bioplynu v podobě méně než 0,23kWh/1m3.

Water Scrubbing technologie nabízená Bonettem je tak výzamně úspornější než chemická vypírka, vymražovací systémy nebo membránové či konvenční PSA technologie.

Kontejnerová dodávka a nízké nároky na zábor půdy

Další komparativní výhodou je kompaktní kontejnerová dodávka, s velmi malým záborem pozemku, v podobě pouze 1/10 plochy oproti konvenčním PSA.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.