Práca

Práca

Jsme leaderem ve svém oboru, stavíme majoritu stanic na alternativní paliva v České a Slovenské republice,
vlastníme a provozujeme silnou 100% českou největší síť CNG stanic.
Hledáme pro náš rozvíjející se tým perspektivní pracovníky na různé pozice.
Máte li pocit, že Váš pracovní profil odpovídá hledané pozici, prosím kontaktujte nás na jobs@bonett.cz.

Aktuálně hledáme adepty na následující pozice:

Servisní technik bio CNG stanic

Profesní předpoklady:

  • min. 1 -2 roky zkušeností na obdobné pozici servisního technika plnících/čerpacích stanic nebo zájem o práci v servisním provozu
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice (NV 194/2022 - dříve vyhl. 50) - nutnost
  • Předchozí praxe v oboru plynárenství (zkušenosti s instalacemi plynových rozvodů) – výhodou nikoliv podmínkou
  • ŘP sk. "B" - aktivní řidič
  • Manuální zručnost

Náplň práce:

  • Poskytování údržbového, legislativního a havarijního servisu na našich plnících stanicích v regionu Čechy nebo Morava
  • Sestavování elektrických systémů při výrobě/kompletaci nové technologie (stanice), připojení elektroinstalace dle výkresové dokumentace, funkční zkoušky elektrických prvků
  • Montáž a demontáž a opravy rozvodů plynu, kompresorů, plynových zásobníků, čerpadel, výdejních zařízení a ostatních zařízení
  • Výpomoc při instalačních pracích na stavbách a dodavatelských akcích společnosti, včetně osazování a kotvení zásobníků kompaktních plnících stanic a jiných technologií
  • Příprava materiálů na akce, včetně zajištění (nákupu) materiálu v určeném rozsahu
  • Údržba a úklid stanic

Osobnostné predpoklady:

  • Aktivní přístup k práci a ochotu učit se
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Flexibilitu a ochotu cestovat; bydliště ideálně v okolí Prahy nebo Klecan nebo na Moravě

Ponúkame:

  • Zajímavou práci pro společnost, která vybudovala největší českou síť bioCNG stanic, zejména tomu, kdo se chce podílet na výstavbě a servisování plnících stanic na CNG, LNG, LPG a další technické plyny a tomu, koho baví pracovat rukama, rychle se učí a rád za sebou vidí hmatatelný výsledek.
  • Profesní rozvoj v oblasti plynárenství - získání certifikátu pro montáže a opravy plynových zařízení
  • Přátelský kolektiv a pracovní zázemí/základnu v Klecanech, popř. v Prostějově
  • Zajímavé finanční ohodnocení a služební vůz i pro soukromé účely
  • Další benefity: stravenky, sick days, dovolená navíc dle délky pracovního poměru
Napište nám